Par mums

Uzmanību: Tā kā pēdējā laikā tiek veiktas krāpnieciskas darbības saistībā ar granulu pārdošanu, lūdzu ņemiet vērā, ka maksājumu dokumenti no SIA "Kurzemes granulas" tiek izsūtīti tikai no e-pasta info@granulas.lv. Ja saņemat piedāvājumu vai rēķinu no citas e-pasta adreses, lūdzu sazinieties ar mums.

SIA „Kurzemes granulas” ir koksnes granulu ražošanas uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas veic darbību Ventspils brīvostas (http://www.portofventspils.lv/) teritorijā atbilstoši visām vides aizsardzības prasībām. Uzņēmuma 100% kapitāla daļu īpašnieks kopš 2018.gada ir kokzāģētava SIA “Kurekss”, kas pastāvīgi nodrošina ražotni ar kvalitatīvām izejvielām.

Mūsu ražotne darbojas no 2005.gada un šobrīd saražo līdz 70’000 tonnu granulu gadā, t.sk. ap 40’000 t Premium klases granulas (ENplus-A1, DINplus sertificētas) un ap 30’000 t augstas kvalitātes industriālās granulas. Granulas tiek ražotas tikai no vietējām izejvielām: 70÷80% izejvielu ir tīras skujkoku zāģskaidas un ēveļskaidas no vietējās zāģētavas, bet 20÷30% ir šķelda un dedzināmā/ tehnoloģiskā malka. Ražošanas procesā netiek izmantotas nekādas ķīmiskas piedevas. Šobrīd tiek ražotas tikai 6 mm granulas.

 


Industriālās granulas pārsvarā tiek piegādātas bērtā veidā ar kuģiem uz dažādām Eiropas valstīm (Dāniju, Beļģiju, Zviedriju, Apvienoto Karalisti, Nīderlandi, Vāciju u.c.), kur tiek izmantotas elektrostacijās, termocentrālēs un katlu mājās. Premium granulas pamatā tiek piegādātas klientiem iepakotā veidā izmantošanai gan mājsaimniecībās, gan nelielos uzņēmumos apkures vajadzībām. Premium granulas tiek eksportētas uz ārvalstīm (Itāliju, Apvienoto Karalisti, Beļģiju, Franciju, Vāciju, Dāniju u.c.), kā arī pārdotas vietējā tirgū.